Libre


De wisselbeker der Kampioenen

Jaargang

Groep A

Groep B

Groep C

Groep D

1972

niet bekend

 

 

 

1973

niet bekend

 

 

 

1974

niet bekend

 

 

 

1975

H. Luibregts

 

 

 

1976

A. Groenen

 

 

 

1977

G. Groenendijk

 

 

 

1978

J. de Haan

 

 

 

1979

A. Groenen

A. ter Marvelde

 

 

1980

E. v/d Wolf

 

 

 

1981

G. B. van Leeuwen

 

 

1982

H. Verweij

 

 

1983

A.P. van de Voorn

G. de Knikker

1984

A. Schouten

D. Boere

1985

A. Groenen

J. v/d Nieuwendijk

1986

J. de Haan & P. Schenkels

K. Oosterwijk & D. Boere

1987

J. de Haan

K. Oosterwijk

1988

E. v/d Wolf

G. A. de Jong

1989

P. Schenkels

W. Groenendijk

 

1990

M. den Uijl

D. Boere

 

1991

A. C. de Jong

J. C. van Zijl

 

1992

P. Boere

A. Groenendijk

 

1993

D. van Oeveren

J. Koster

 

1994

P. Boere

niet bekend

 

1995

niet bekend

niet bekend

 

1996

C, Ballering

niet bekend

 

 

1997

P. Hooymans

L.C. Schrijvershof

G. A. de Jong

 

1998

A. v/d Burg

B. van Es

niet bekend

 

1999

A. v/d Burg

B. van Es

B. de Jong

 

2000

C, Ballering

W. Boerefijn

W. v/d Berg

 

2001

P. Boere

H. Verlaan

A. Verkaik

 

2002

C, Ballering

M. Groenendijk

A. Verkaik

 

2003

W. Boerefijn

H. Zwaan

F. Boshouwers

 

2004

P. Hooymans

L.J. Ruppert

W. Gerritse

 

2005

G. Vermeulen

H. Zwaan

L. v/d Werf

 

2006

H. Zwaan

B. van Es

H. van Nieuwkoop

 

2007

J. van Veen

H. van Nieuwkoop

C. Bunnik

 

2008

W. Boerefijn

F. Jacobi & H. v.Nieuwkoop

F. Boshouwers

 

2009

H. Ballering

F. Jacobi

C. Bunnik

 

2010

H. Ballering

R. de Roos

L. v/d Werf

 

2011

H. Zwaan

P. van Leeuwen

A. Verkaik & G. Lekkerkerker

 

2012

P. Rabouw

P. van Leeuwen

P. MacDaniel

 

2013

F. Jacobi

H. Vonk

P. MacDaniel

 

2014

L.J. Ruppert

H. van Nieuwkoop

A. Verkaik  &  W. v/d Vlugt

 

2015

T. Stolwijk

P. van Leeuwen

L. v/d Werf

 

2016

F. Jacobi

R. Heemskerk

W. Edelman

 

2017

 G. Vermeulen

C.v/d Heuvel & B. van Es

T. van der Wal

 

2018

J. Baas

H. Korver

P. MacDaniel

Jan de Kok

2019

P. Rabouw

P. Drost

T. v/d Wal

M. Zwart

2020

 

 

 

 

 

                                         Kampioen  Libre    2007

Groep A:  Joop van Veen    Groep B:  Henk van Nieuwkoop          Groep C:   Cees Bunnik            

 


                                         Kampioen Libre  2008

Groep A:   Wim Boerefijn           Groep B:   Frans Jacob  &   Henk van Nieuwkoop                Groep C: Frans Boshouwers


                                           Kampioen  Libre  2009

Groep A: Herman Ballering                             Groep B:  Frans Jacobi                       Groep C:  Cees Bunnik


                                             Kampioen Libre 2010

Groep A:   Herman Ballering                           Groep B:  Rinus Roos                       Groep C:  Leo v/d Werf


                                               Kampioen  Libre  2011

Groep A: Henk Zwaan              Groep B: Peter van Leeuwen           Groep C: Ad Verkaik & Gijs Lekkerkerker


                                                Kampioen Libre 2012

Groep A:  Peter Rabouw                            Groep B:  Peter van Leeuwen                           Groep C:  Piet MacDaniel


                                                  Kampioen Libre  2013

Groep A:  Frans Jacobi                                 Groep B:  Huug Vonk                         Groep C:  Piet MacDaniel


                                                   Kampioen Libre  2014

Groep A:  Lothar Ruppert        Groep B: Henk van Nieuwkoop                 Groep C: Ad Verkaik & Wim v/d Vlugt


                                                 Kampioen Libre  2015

Groep A: Ties Stolwijk                             Groep B:  Peter van Leeuwen                           Groep C: Leo v/d Werf


                                                   Kampioen  Libre  2016

Groep A: Frans Jacobi                               Groep B:  Roland Heemskerk                  Groep C: Wim Edelman


                                                      Kampioen  Libre  2017

Groep A: Gerard Vermeulen    Groep B: Cees v/d Heuvel & Bertus van Es      Groep C: Ton v/d Wal


                                                       Kampioen  Libre  2018

Groep A: Jan Baas                 Groep B:  Hans Korver          Groep C:  Piet MacDaniel                  Groep D:  Jan de Kok


                                                          Kampioen Libre  2019

Groep A:  Peter Rabouw            Groep B: Peter Drost                   Groep C: Ton v/d Wal                Groep D: Martin Zwart


 

Al die jaren werden de

 

wedstrijden

 

geleid door

 

wedstrijdleider:

 

Piet Hooymans



Driebanden en Bandstoten


Kampioenen  3 - banden en Bandstoten

jaargang

3- banden

bandstoten

2003

W. Boerefijn

 

2004

J. de Kok

 

2005

G. Vermeulen

 

2006

W. Boerefijn

2007

W. van Grieken

2008

H. van Leeuwen

2009

L.J. Ruppert

2010

H. Korver

2011

H. van Leeuwen

 

2012

C. v/d Heuvel

sinds 2013

2013

L.J. Ruppert

R. de Bruin

2014

W. Gerritse

J. Baas

2015

H. Korver

T. Stolwijk

2016

G. Mulder

R. Heemskerk

2017

P. van Leeuwen

W. Edelman

2018

H. Vonk

J. Baas

2019

T. Stolwijk

H. Korver