Het nieuw seizoen Libre

 

2019 - 2020

Programma biljartcompetitie  R.O.B. 2019/2020   1e helft

dagen

maand

biljart 1

 

biljart 2

 

biljart 3

schoonmaken

donderdag

 5 sept

Vergadering

maandag

9-sep

A

+

B

+

C

H. Vonk

donderdag

12-sep

D

+

A

+

B

P. Drost

maandag

16-sep

C

+

D

+

A

P. Beele

donderdag

19-sep

B

+

C

+

D

D. v/d Toorn

maandag

23-sep

A

+

B

+

C

H. Vonk

donderdag

26-sep

Bodegraven thuis

maandag

30-sep

D

+

A

+

B

P. Drost

donderdag

3-okt

C

+

D

+

A

P. Beele

maandag

7-okt

B

+

C

+

D

D. v/d Toorn

donderdag

10-okt

A

+

B

+

C

H. Vonk

maandag

14-okt

D

+

A

+

B

P. Drost

donderdag

17-okt

C

+

D

+

A

P. Beele

maandag

21-okt

B

+

C

+

D

D. v/d Toorn

donderdag

24-okt

A

+

B

+

C

H. Vonk

maandag

28-okt

D

+

A

+

B

P. Drost

donderdag

31-okt

W'veen thuis

maandag

4-nov

C

+

D

+

A

P. Beele

donderdag

7-nov

B

+

C

+

D

D. v/d Toorn

maandag

11-nov

A

+

B

+

C

H. Vonk

donderdag

14-nov

D

+

A

+

B

P. Drost

maandag

18-nov

C

+

D

+

A

P. Beele

donderdag

21-nov

B

+

C

+

D

D. v/d Toorn

maandag

25-nov

A

+

B

+

C

H. Vonk

donderdag

28-nov

D

+

A

+

B

P. Drost

maandag

2-dec

C

+

D

+

A

P. Beele

donderdag

5-dec

B

+

C

+

D

D. v/d Toorn

maandag

9-dec

A

+

B

+

C

H. Vonk

donderdag

12-dec

Gouda thuis

maandag

16-dec

D

+

A

+

B

P. Drost

donderdag

19-dec

C

+

D

+

A

P. Beele

maandag

23-dec

B

+

C

+

D

D. v/d Toorn

donderdag

26-dec

2e kerstdag

maandag

30-dec

geen wedstrijden

 



Programma biljartcompetitie  R.O.B. 2019/2020   2e helft

dagen

maand

biljart 1

 

biljart 2

 

biljart 3

schoonmaken

donderdag

  2 jan

B

+

C

+

D

D. v/d Toorn

maandag

6 jan

A

+

B

+

C

H. Vonk

donderdag

9 jan

D

+

A

+

B

P. Drost

maandag

13 Jan

C

+

D

+

A

P. Beele

donderdag

16 jan

Jaarvergadering

maandag

20 jan

B

+

C

+

D

D. v/d Toorn

donderdag

23 jan

A

+

B

+

C

H. Vonk

maandag

27 jan

D

+

A

+

B

P. Drost

donderdag

30 jan

C

+

D

+

A

P. Beele

vrijdag

31 jan

Bodegraven  uit

maandag

3 feb

B

+

C

+

D

D. v/d Toorn

donderdag

6 feb

A

+

B

+

C

H. Vonk

maandag

10 feb

D

+

A

+

B

P. Drost

donderdag

13 feb

C

+

D

+

A

P. Beele

maandag

17 feb

B

+

C

+

D

D. v/d Toorn

donderdag

20 feb

A

+

B

+

C

H. Vonk

maandag

24 feb

D

+

A

+

B

P. Drost

woensdag

26 feb

W'veen  uit

donderdag

27 feb

C

+

D

+

A

P. Beele

maandag

2 maart

B

+

C

+

D

D. v/d Toorn

donderdag

5 maart

A

+

B

+

C

H. Vonk

maandag

9 maart

D

+

A

+

B

P. Drost

donderdag

12 maart

C

+

D

+

A

P. Beele

maandag

16 maart

B

+

C

+

D

D. v/d Toorn

donderdag

19 maart

A

+

B

+

C

H. Vonk

maandag

23 maart

D

+

A

+

B

P. Drost

dinsdag

24 maart

Gouda  uit

donderdag

26 maart

C

+

D

+

A

P. Beele

maandag

30 maart

B

+

C

+

D

D. v/d Toorn

donderdag

2 april

A

+

B

+

C

H. Vonk

maandag

6 april

D

+

A

+

B

P. Drost

dinsdag

7 april

ALBOREWA

donderdag

9 april

C

+

D

+

A

P. Beele

maandag

13 april

2e Paasdag

donderdag

16 april

B

 

C

 

D

D. v/d Toorn

maandag

20 april

A

 

B

 

C

H. Vonk

donderdag

23 april

sluiting seizoen bekend maken van de Kampioenen

 


De indeling van de 4 teams

 

 

A. Team

   

 

C. Team

 

1

J. van Veen        

149

 

1

H. v/d Wagt

25

2

C. Luijbregts

112

 

2

C. v/d Heuvel

25

3

G. Vermeulen

78

 

3

B. van Es

25

4

P. Rabouw

66

 

4

J. de Kok

23

5

D. v/d Starre

53

 

5

P. Beele

23

6

L. Ruppert

52

 

6

W. Gerritse

22

7

T. Stolwijk

45

 

7

D. Burger

22

8

H. Vonk

44

 

8

P. MacDaniel

21

9

P. van Leeuwen

42

 

9

D. Martijn

21

10

F. Jacobi

42

 

10

H. van Nieuwkoop

20

 

B. Team

 

 

 

D. Team

 

1

W. van Grieken

42

 

1

Rien van Veen

20

2

J. Baas

41

 

2

P. van t'Hoog

20

3

P. Drost

41

 

3

M. Zwart

19

4

H. Korver

40

 

4

L. van Wensveen

17

5

H. Zwaan

39

 

5

Ruud van Veen

17

6

G. Mulder

35

 

6

D. v/d Toorn

16

7

B. Prins

30

 

7

H. van Dijk

14

8

L. Hoogerbrugge

29

 

8

J. v/d Bijl

10

9

R. de Bruin

26

       

10

W. Edelman

26

       

SEIZOEN  2019-2020

 

 

 

13-3-2020

 

A Team

moyen

te make

ges wed

punten

car

beurten

H- Serie

moyen

n-car

1

J. van Veen

4,97

149

32

29

4076

808

51

5,04

151

2

C. Luybrechts

3,72

112

30

18

2848

810

48

2,84

105

3

G. Vermeulen

2,59

78

36

25

2403

995

18

2,42

72

4

P. Rabouw

2,21

66

32

39

1892

896

15

2,11

63

5

D. v/d Starre

1,78

53

33

35

1574

892

15

1,76

53

6

L. Ruppert

1,74

52

32

30

1503

820

16

1,83

55

7

T. Stolwijk

1,50

45

32

39

1281

875

13

1,46

44

8

H. Vonk

1,45

44

29

30

1155

757

16

1,53

46

9

P. van Leeuwen

1,41

42

35

37

1316

931

12

1,41

42

10

F. Jacobi

1,40

42

30

40

1192

787

13

1,51

45

B Team

 

1

W. van Grieken

1,39

42

31

20

1016

835

11

1,22

37

2

J. Baas

1,37

41

 

 

 

 

 

 

 

3

P. Drost

1,37

41

31

36

1156

779

11

1,48

45

4

H. Korver

1,33

40

32

25

989

846

8

1,17

35

5

H. Zwaan

1,30

39

32

31

1082

834

11

1,30

39

6

G. Mulder

1,18

35

33

34

1031

822

5

1,25

38

7

B. Prins

1,01

30

34

42

939

877

9

1,07

32

8

L. Hoogerbrugge

0,95

29

27

31

812

849

9

0,96

29

9

R. de Bruin

0,87

26

33

30

724

802

7

0,90

27

10

W. Edelman

0,86

26

31

38

769

857

12

0,90

27

C Team

 

1

H. v/d Wagt

0,83

25

9

6

195

243

5

0,88

24

2

C. v/d Heuvel

0,83

25

31

30

669

758

8

0,85

26

3

B. van Es

0,82

25

32

46

743

870

11

0,85

26

4

J. de Kok

0,78

23

32

40

638

815

10

0,78

23

5

P. Beele

0,76

23

33

44

705

753

10

0,94

28

6

W. Gerritse

0,74

22

33

30

591

812

8

0,73

22

7

D. Burger

0,72

22

33

18

531

790

8

0,67

20

8

P. MacDaniel

0,70

21

31

18

511

790

4

0,65

19

9

D. Martijn

0,69

21

31

32

577

759

7

0,76

23

10

H. v. Nieuwkoop

0,68

20

31

30

492

774

6

0,64

19

D Team

 

1

Rien. van Veen

0,67

20

28

37

492

682

8

0,72

22

2

P. van t'Hoog

0,66

20

28

23

417

640

6

0,65

20

3

M. Zwart

0,62

19

28

23

424

726

6

0,58

18

4

L. v. Wensveen

0,57

17

28

27

417

708

7

0,59

18

5

Ruud vn Veen

0,55

17

28

16

356

736

6

0,48

15

6

D. v/d Toorn

0,53

16

28

29

389

662

7

0,59

18

7

H. van Dijk

0,53

14

28

34

343

622

8

0,55

17

8

J. v/d Bijl

0,34

10

28

31

243

641

5

0,38

11